FireSafety & Security Event naar 2022
Vanwege corona is het helaas niet zeker dat in april 2021 een succesvolle vakbeurs kan plaatsvinden. Reden voor de organisatie het FireSafety & Security Event te verzetten naar 13 en 14 april 2022.
De nieuwe vakbeurs had aanvankelijk op 8 en 9 april 2020 zullen plaatsvinden, maar de plotseling uitgebroken corona-pandemie gooide roet in het eten. Omdat de organisatie al zo goed als rond was, werd besloten het evenement naar 17 en 18 juni te verzetten. Het bleek echter al snel dat ook die data niet haalbaar zouden worden.De beurscommissie kwam tot het besluit om het evenement een jaar uit te stellen en op 14 en 15 april 2021 te houden. Inmiddels is duidelijk dat ook dan de kans op een succesvolle start van FireSafety & Security gering is.
FireSafety & Security opgeschoven naar 2022
Op 13 en 14 april 2022 vindt in de Brabanthallen in ‘s-Hertogenbosch dan de eerste editie plaats van FireSafety & Security. De beurs had eigenlijk al in 2020 moeten plaatsvinden, maar dat werd door corona onmogelijk. Het evenement belooft een mix aan netwerkmogelijkheden en kennisoverdracht. Fabrikanten en distributeurs laten het nieuwste op het gebied van beveiligingstechnologie zien, terwijl tijdens seminars en workshops verteld wordt wat hiervan de mogelijkheden zijn. De primaire doelgroep zijn beveiligingsinstallateurs en grote bedrijven die beveiliging door de eigen technische dienst laten installeren.